Od lat organizujemy praktyki w PwC we wszystkich liniach biznesowych (audycie, doradztwie prawno-podatkowym oraz doradztwie biznesowym). Wszystkie praktyki są płatne, dzięki czemu oprócz zdobycia doświadczenia oraz nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzymuje wynagrodzenie.

Do kogo są skierowane praktyki?

Oferty praktyk są skierowane głównie do studentów  IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, III roku studiów pierwszego stopnia oraz I i II roku studiów drugiego stopnia.

Dodatkowo PwC prowadzi unikatowy program praktyk wakacyjnych WEX, skierowany do studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia.l

Co daje program jego uczestnikom?

Praktyki w PwC dają studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia we współpracy z najlepszymi specjalistami w branży doradczej. Praktykanci mają okazję uczestnictwa w projektach realizowanych dla szerokiego wachlarza klientów, co nieodłącznie wiąże się ze stałym rozwojem i nauką oraz weryfikacją wyobrażenia o własnych preferencjach zawodowych.

Zapewniamy studentom szkolenia wprowadzające, zarówno na temat struktury PwC, jak i podstaw pracy w branży doradczej. Udostępniamy globalne zasoby wiedzy oraz nowoczesną i sprawdzoną w praktyce metodologię.

Jest to doskonały start do przyszłej kariery!

Dlaczego PwC organizuje praktyki?

Inwestycja w stażystów zapewnia PwC świeże spojrzenie i nowe pomysły na realizację rozwiązań stosowanych przez nas. Cenną wartością dla firmy jest entuzjazm młodych ludzi, chęć działania i nabywania merytorycznej wiedzy, co przekłada się na sprawniejsze wykonywanie zadań. Jednak przede wszystkim otwarcie drogi dla młodych ludzi procentuje w przyszłości w postaci dobrego pracownika. Wszyscy nasi praktykanci, w przypadku pozytywnych efektów współpracy, mają szansę na kontynuowanie kariery w PwC na stanowisku Konsultanta.

Statystyki

Co roku PwC zatrudnia na praktyki ponad 200 studentów. Zdecydowana większość z nich po zakończonej praktyce otrzymuje ofertę stałego zatrudnienia.